Horní síť na trampolínu Spartan 305 cm - 10 ft, 8 tunelů

  • Termín odeslání: neznámý
  • Skladem: 0 ks
  • Katalogové číslo: 0035ss-8

Horní ochranná síť na trampolíny o průměru konstrukce 305 cm - 10 ft a s 8 tunely v síti.

899 Kč

1 399 Kč

Náhradní horní ochranná síť Spartanna trampolíny o průměru konstrukce 300-305 cm a o 8 tyčích v síti. Cena obsahuje náhradní síť, ne konstrukci sítě a její příslušenství. Pasuje na stejný typ trampolín tohoto rozměru. Tj. - vnější síť, 4 U-Nohy.

Výrobci zpravidla vyrábějí trampolíny dle norem, díky tomu můžete použít síť jiného výrobce na svoji trampolínu.

Návod, jak zjistím, že síť bude pasovat:

1/ Změřte průměr kovové konstrukce trampolíny (od vnější strany k vnější straně, tj. včetně rámu, měří se přes střed trampolíny), měli byste naměřit 300-305 cm. Při větší naměřené odchylce změřte více směry, možná zjistíte, že přenášením trampolíny došlo ke změně tvaru a z trampolíny máte ovál. Pokud zjístíte tento problém, trampolínu srovnejte a znovu změřte více směry. Výsledek měření se o pár cm může lišit (přirozená odchylka; někdy se při měření např. netrefíte do středu trampolíny)

2/ Spočítejte rukávy/tunely sítě, musíte napočítat "8"


3/ Ověřte, že máte stejný typ sítě:
a/ vnější vedení sítě (síť je vedena po vnějším obvodu trampolíny)
b/ Původní síť má tunely/rukávy pro navlečení na konstrukci sítě (nesmí mít poutka k přichycení ke stojně horní ochranné sítě.
c/ Horní krytky (nasazené nahoře na tyči) jsou schované v tunelu/rukávu sítě.

Pokud vše odpovídá, můžete síť objednat. Novou síť instalujte jako při montáži trampolíny. tzn. demontujte konstrukci sítě a postupně navlékejte na jednu stojnu, kterou posléze připevníte k trampolíně, pak na další ..., dokud nenavlečete na všechny stojny a tyto nepřipevníte k trampolíně. V žádném případě nenatahujte novou síť na stojící konstrukci trampolíny, mohlo by dojít k nevratnému poškození sítě.

Bezpečnostní upozornění:
Z bezpečnostních důvodů je doba použitelnosti sítě ohraničena na 2 sezóny (od prvního použití sítě). Následkem působení slunečního záření, počasí a mechanickým používáním síť ztrácí na pevnosti a snižuje se její účinnost. Z bezpečnostních důvodů sítě pravidelně vyměňte na 3. sezónu (i když se síť ještě jeví v pořádku). Horní ochranné sítě jsou nejdůležitejším bezpečnostním prvkem na každé trampolíně, jsou však spotřebním dílem, a tak bohužel také pravidelnou investicí do Vaší trampolíny z důvodu jejich opotřebení.