Horní ochranná síť Premium na trampolínu 300-305 cm 10 ft 8 tunelů černá vysoce kvalitní

  • Termín odeslání: neznámý
  • Skladem: 0 ks
  • Katalogové číslo: 0035TCE-8

Vysoce kvalitní vnější síť Premium na trampolíny o průměru konstrukce 300-305 cm a s 8 tunely v síti. Dostatečná výška sítě, kvalitní karabiny a robustní zip. Silná síťovina, kvalitní PVC tunely v černé barvě, kvalitně přišité spodní karabinky.

1 299 Kč

1 723 Kč

Horní ochranná síť Premium na trampolínu 300-305 cm - 10 ft s 8 tunely pro navlečení na stojny konstrukce horní ochranné sítě. Výška sítě 180 cm umožňuje použití úplně pro všechny trampolíny stejného typu. Náhradní síťovina bez konstrukce sítě. Vysoce pevná, exkluzivní provedení, vyrobena s požadavkem na maximální pevnost a bezpečí dle nejpřístnější legislativy.Možno použít jen na trampolíny o 8 tyčích v horní ochranné síti - vnější vedení sítě (po obvodu konstrukce). Zapínání - robustní zip s jezdcem + vnější bezpečnostní pojistky (karabiny).

Vysoce pevná struktura sítě - hustě tkaná!
Síla sítě: 110g/m3

Bezpečnostní upozornění: Horní ochranné sítě na trampolíně patří mezi spotřební zboží a představují pravidelnou investici do Vaší trampolíny. Výrobci důrazně upozorňují na nutnost pravidelně sítě měnit. Po první instalaci sítě je omezeno použití z bezpečnostních důvodů na 2 sezóny. Před mrazem je nutné (suchou) síť včas schovat. Do sítě se neskáče, na síť se nic nezavěšuje. Při výměně sítě postupujte stejně jako při montáži nové trampolíny (tzn. konstrukci sítě demontujte a znovu postavte při navlékání sítě) - nikdy nenatahujte novou síť na již stojící konstrukci sítě, mohlo by dojít k jejímu poškození.